Сайлентблок переднього важеля Opel Astra/Vectra 95-, RTS, 017-00363,
RTS – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 017-00363 |
| Виробник | RTS |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 59.6 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.1 мм |
| Діаметр зовнішній | 36 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Fiat, Opel, Chevrolet, Saab, Buick |
| Сумісність з моделлю | Signum, Ascona, Zafira, Astra, Beretta, Zafira, Croma, Cavalier, Skylark, 9-3, Corsica, Vectra, Meriva |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

