
Сальник півосі Audi 100/VW Passat B2 78-89 (40x52x9), Elring, 094.358,
290 ₴
- В наявності
- Код: 094.358
+380 (63) 100-02-61
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник півосі Audi 100/VW Passat B2 78-89 (40x52x9), Elring, 094.358,
ELRING – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 094.358 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 9 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Audi, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Ibiza, Derby, Passat, 100, 80, Cordoba, Golf, Polo |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 290 ₴




