Сальник розподільного валу передній BMW 3/5 82-95 (30x47x7), Elring, 206.202,
ELRING – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 206.202 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 47 мм |
| Матеріал | NBR |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, #3, 1502-2002, 1500-2000 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

