
Сальник розподільного валу Doblo/Movano/Vivaro (30x42x7), Elring, 505.838,
290 ₴
- В наявності
- Код: 505.838
+380 (63) 100-02-61
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник розподільного валу Doblo/Movano/Vivaro (30x42x7), Elring, 505.838,
ELRING – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 505.838 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 42 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet, Saab, Peugeot, Fiat, Hyundai, Lancia, Alfa Romeo, ЗАЗ, Suzuki, Opel, Porsche, Dacia, Nissan, Renault, Citroen |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з моделлю | Doblo, Vivaro, Movano |
Інформація для замовлення
- Ціна: 290 ₴
