
Сальник розподвалу Citroen Jumpy / Fiat Doblo / Peugeot Expert 1.6 i 95-(30x52x7), Victor Reinz,
280 ₴
- В наявності
- Код: 81-35883-00
+380 (63) 100-02-61
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник розподвалу Citroen Jumpy / Fiat Doblo / Peugeot Expert 1.6 i 95-(30x52x7), Victor Reinz,
Victor Reinz – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 81-35883-00 |
| Виробник | Victor Reinz |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Fiat, Saab, Peugeot, Alfa Romeo, Lancia, Citroen |
| Сумісність з моделлю | Regata, Tempra, Ritmo, Doblo, Trevi, Duna, Expert, Punto, Dedra, 164, Delta, Brava, Bravo, Coupe, Fiorino, Thema, Beta, Tipo, Palio, Uno, Jumpy, Prisma, Stilo, Croma, Victor |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴
