
Сальник вала первинного Hyundai H100 2.4 i/2.5 d/TD 93-/ Sonata 2.0/2.4 i 91-98/ Mitsubishi L200/L300 2.0 i/2.4/2.5 d/TD 86-15/
290 ₴
- В наявності
- Код: 247.260
+380 (63) 100-02-61
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник вала первинного Hyundai H100 2.4 i/2.5 d/TD 93-/ Sonata 2.0/2.4 i 91-98/ Mitsubishi L200/L300 2.0 i/2.4/2.5 d/TD 86-15/ Outlander 2.0 TD 87-06 (25x35x6), 247.260
Elring – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 247.260 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 6 мм |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 35 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Proton, Chery, Hyundai, BYD, Groz, Great Wall, Kia, Mitsubishi |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з моделлю | L 300, L200, Sonata, H 100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 290 ₴




