
Сальник розподільного валу Daewoo Lanos 1.6i 04- (30x42x8), 81-53453-00
290 ₴
- В наявності
- Код: 81-53453-00
+380 (63) 100-02-61
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник розподільного валу Daewoo Lanos 1.6i 04- (30x42x8), 81-53453-00
Victor Reinz – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 81-53453-00 |
| Виробник | Victor Reinz |
| Країна виробник | США |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 42 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet, Hyundai, Kia, Daewoo |
| Сумісність з моделлю | Corsa, Espero, Sonata, Rezzo, Sportage, Sorento, Lacetti, Nexia, Nubira, Coupe, Santa Fe, Cruze, Tucson, Lanos |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 290 ₴
