
Сальник куліс МКПП VW Caddy/Golf 1.5-2.0 i/D/TD/SDI 74- (18x30x7), Elring, 244.074,
290 ₴
- В наявності
- Код: 244.074
+380 (63) 100-02-61
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник куліс МКПП VW Caddy/Golf 1.5-2.0 i/D/TD/SDI 74- (18x30x7), Elring, 244.074,
ELRING – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 244.074 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 18 мм |
| Зовнішній діаметр | 30 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | NBR |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda, Seat, Audi, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Ibiza, A3, Passat, Jetta, Scirocco, Octavia, Bora, Leon, Caddy, Toledo, Cordoba, Golf, Polo |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 290 ₴
