
Сальник розподвалу Citroen Jumpy / Fiat Doblo / Peugeot Expert 1.6 i 95-(30x52x7), Elring, 440.750,
280 ₴
- В наявності
- Код: 440.750
+380 (63) 100-02-61
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник розподвалу Citroen Jumpy / Fiat Doblo / Peugeot Expert 1.6 i 95-(30x52x7), Elring, 440.750,
ELRING – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 440.750 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Fiat, Saab, Peugeot, Alfa Romeo, Lancia, Citroen |
| Сумісність з моделлю | Regata, Tempra, Ritmo, Doblo, Trevi, Duna, Expert, 145, AR 6, Scudo, Punto, Ducato, Dedra, X 1/9, 155, 101, 164, Delta, Brava, Bravo, Fiorino, Thema, C25, Beta, 146, Tipo, Palio, Premio, Uno, Jumpy, Prisma, Stilo, Croma |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴
