
Сальник масляного насоса Opel Combo 1.7 D/DI/DTI/CDTI 94-, Elring, 490.800,
300 ₴
- В наявності
- Код: 490.800
+380 (63) 100-02-61
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник масляного насоса Opel Combo 1.7 D/DI/DTI/CDTI 94-, Elring, 490.800,
ELRING – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 490.800 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 6 мм |
| Внутрішній діаметр | 18 мм |
| Зовнішній діаметр | 32 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet, Honda, Mazda, Isuzu, Opel |
| Сумісність з моделлю | Corsa, Astra, Kadett, Vectra, Meriva, Civic, Gemini, Combo, 323 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴
