
Сальник валу первинного VW Caddy/Golf 1.5-2.0 i/D/TD/SDI 74-(21,9x40x8), 244.040
300 ₴
- В наявності
- Код: 244.040
+380 (63) 100-02-61
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник валу первинного VW Caddy/Golf 1.5-2.0 i/D/TD/SDI 74-(21,9x40x8), 244.040
Elring – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 244.040 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 21.9 мм |
| Зовнішній діаметр | 40 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Ibiza, Jetta, Scirocco, Caddy, Toledo, Cordoba, Golf, Polo, X40 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴
