
Сальник коленвала передній Mercedes Benz W168/169/245 / Smart 450/451/452 0.6-2.1 i/CDI 97- (40x62x8), Victor
400 ₴
- В наявності
- Код: 81-35035-00
+380 (63) 100-02-61
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник коленвала передній Mercedes Benz W168/169/245 / Smart 450/451/452 0.6-2.1 i/CDI 97- (40x62x8), Victor
Victor Reinz – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Victor Reinz |
| Країна виробник | Китай |
| Код запчастини | 81-35035-00 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Висота | 8 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Smart |
| Сумісність з моделлю | Crossblade, Fortwo, Cabrio, A-Class, City-Coupe, C-Class, B-Class, Roadster, Colt |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴
