
Прокладка передньої кришки двигуна Audi A3/A4/A5/A6/Q3/Q5/VW Golf/Passat/Tiguan/T5 1.8-2.0 TFSI 04-, Ajusa,
440 ₴
- В наявності
- Код: 01198200
+380 (63) 100-02-61
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка передньої кришки двигуна Audi A3/A4/A5/A6/Q3/Q5/VW Golf/Passat/Tiguan/T5 1.8-2.0 TFSI 04-, Ajusa,
AJUSA – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 01198200 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Виробник | AJUSA |
| Матеріал | Гума |
| Товщина | 11.3 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda, Seat |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Jetta, Octavia, Yeti, Passat, Eos, Superb, Leon, Q5, Tiguan, A3, A4, A5, A6, A8, Transporter, TT, Golf, Q3, Alhambra, Altea, Multivan, Scirocco |
Інформація для замовлення
- Ціна: 440 ₴
