
Сайлентблок переднього нижнього важеля BMW X3 F25 09-17/ X4 F26 13-18, RTS, 017-00109,
720 ₴
- В наявності
- Код: 017-00109
+380 (63) 100-02-61
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок переднього нижнього важеля BMW X3 F25 09-17/ X4 F26 13-18, RTS, 017-00109,
RTS – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RTS |
| Країна виробник | Китай |
| Код запчастини | 017-00109 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Місце встановлення | Передній |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Діаметр внутрішній | 14.3 мм |
| Діаметр зовнішній | 65 мм |
| Довжина | 83.8 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 720 ₴
