
Сайлентблок задньої балки Renault Megane/Scenic 02-(69.5x90x12.2), RTS, 017-00560,
740 ₴
- В наявності
- Код: 017-00560
+380 (63) 100-02-61
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок задньої балки Renault Megane/Scenic 02-(69.5x90x12.2), RTS, 017-00560,
RTS – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RTS |
| Країна виробник | Китай |
| Код запчастини | 017-00560 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Місце встановлення | Задній |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Діаметр внутрішній | 12.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 69.5 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Scenic, Megane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 740 ₴
