
Сальник колінвала задній Mercedes Benz M112/113 (93х114х11, 5), Victor Reinz, 81-37439-00,
720 ₴
- В наявності
- Код: 81-37439-00
+380 (63) 100-02-61
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник колінвала задній Mercedes Benz M112/113 (93х114х11, 5), Victor Reinz, 81-37439-00,
Victor Reinz – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Victor Reinz |
| Країна виробник | Китай |
| Код запчастини | 81-37439-00 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Внутрішній діаметр | 93 мм |
| Зовнішній діаметр | 114 мм |
| Висота | 11.5 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, CLS, Viano, G-Class, Vito, C-Class, GLC, Sprinter, R-Class |
Інформація для замовлення
- Ціна: 720 ₴
