Ліхтар задній для Volkswagen PASSAT B5 00-05 лівий Універсал
ЛІХТАР ЗАДН. ЛЕВ. VARIANT (-ПЛАТА)
- Код запчастини - FP 9539 F15-T.
- Марка - Volkswagen.
- Модель - Passat.
- Тип техніки - Легковий автомобіль.
- Бренд - TYC.
- Тип запчастини - Аналог.
- Країна виробник - Тайвань.
- Модель (рік)/підходить - VW PASSAT B5 00-05.
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | без утримувача лампи |
| Колір покажчиків повороту | білий |
| Колір | червоний |
| Сторона встановлення | ліворуч |
| Вигляд допуску | перевірено E-Typ |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | без лампи розжарювання |
| Тип ламп | P21W |
| Тип ламп | PY21W |
| Тип ламп | P21/4W |
| VW 3B9945095AA, |
| VW PASSAT Variant (3B6), |
TYC
Характеристики виробу та його комплектація можуть бути змінені виробником. Колір виробу може відрізнятися через налаштування монітора.
TYC заснована у 1977 році в Тайвані. Виробництво розташоване у таких країнах як Китай, Тайвань, США. Компанія займається виробництвом доступних та якісних автомобільних запчастин. Продукція TYC отримала сертифікацію в рамках Федерального стандарту в США з безпеки автотранспорту FMVSS-108 та SAE & DOT. Також продукція пройшла сертифікацію відповідно до міжнародних стандартів QS 9000 та ISO 9002. Компанія співпрацює таким виробникам як Geely, Hyundai, Kia.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TYC |
| Країна виробник | Тайвань |
| Код запчастини | FP 9539 F15-T |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Passat |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Volkswagen |
| Мoдель | Passat |
| Модель (рік)/підходить на | VW PASSAT B5 00-05 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



