
Радіатор охолодження OPEL ASTRA G 98-09 ZAFIRA 99-05
1 710 ₴
- В наявності
- Код: FP 52 A288
Радіатор охолодження OPEL ASTRA G 98-09 ZAFIRA 99-05
- Код запчастини - FP 52 A288.
- Тип техніки - Легковий автомобіль.
- Матеріал - алюміній.
- Модель (рік)/підходить - OPEL.
| Товщина [мм] | 23 |
| ширина [мм] | 366 |
| ширина [мм] | 378 |
| довжина [мм] | 600 |
| розміри радіатора | 600 X 359 X 22 mm |
| розміри радіатора | 600x377x23 |
| розміри радіатора | 600-377-22 |
| Якість | Alternativ |
| Якість | Premium |
| Виробничий номер | WM1 |
| висота [мм] | 602 |
| висота [мм] | 600 |
| ширина [мм] | 375 |
| ширина [мм] | 377,5 |
| Вага [г] | 4400 |
| Товщина [мм] | 24 |
| Глибина [мм] | 26 |
| Товщина [мм] | 32 |
| розміри радіатора | 600 x 378 x 30 мм |
| розміри радіатора | 605x378x23 |
| висота [мм] | 610 |
| Версія | Value Line |
| Версія | Alternative |
| Якість / клас | EASY FIT |
| розміри радіатора | 600x375 |
| Матеріал рами | полімерний матеріал |
| розміри радіатора | 600 X 375 X 22 mm |
| Впуск-? [мм] [мм] | 34 |
| Випуск-? [мм] [мм] | 34 |
| Версія | produced by BEHR |
| GENERAL MOTORS 1300 214, 1300 196, 1300 257, ;13150403, 1300189, 90570728, 9119486, 93277988, |
| GMC 93177121, 9202506, 9193265, 9202504, 9202505, 9119486, 9119482, 90570730, 90570728, 13150403, 1300189, 1300 257, 1300 214, ;93277988, 93277996, |
| OPEL 1300 214, 09193265, 1300 257, 1300189, 1300257, 1300214, 1300196, 13150403, 90570728, 9119482, 90570730, 9119486, 93177121, 9202504, 9193265, 9202506, 9202505, 93277988, 93277996, OPELRAR003, |
| VAUXHALL 93177121, 9202506, 9202505, 9202504, 9193265, 9119486, 9119482, |
FPS
Характеристики виробу та його комплектація можуть бути змінені виробником. Колір виробу може відрізнятися через налаштування монітора.
Компанія FPS заснована у 2007 році. Основний вид діяльності - дистрибуція деталей кузова, деталей систем охолодження, автомобільної оптики, дзеркал заднього виду, автоскла, матеріалів кузовного ремонту. Форма партс є членом торговельної групи «АД Україна» яка входить до складу торгової групи ADI.
Продукція компанії більше орієнтована на ринок у бюджетному сегменті та здатна задовольнити попит на доступні аналоги автозапчастин. Демократична ціна досягається за рахунок ліквідації «переплати» за торговий бренд, скорочення ланцюжка постачальників. При цьому якість продукції, що продається залишається на високому рівні. Великий асортимент продукції в наявності на складі сприяє оперативному надсиланню товару клієнтам.
Вся продукція випускається з дотриманням міжнародних стандартів, що підтверджує неабияку кількість різних сертифікатів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fps |
| Країна виробник | Китай |
| Код запчастини | FP 52 A288 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель (рік)/підходить на | Opel |
- Ціна: 1 710 ₴
