
Ліхтар задній Mercedes S-Class W220 '02-05 правий Led A2208200864
4 490 ₴
- В наявності
- Код: FP 4603 F2-E
+380 (63) 100-02-61
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ліхтар задній для Mercedes S-Class W220 '02-05 правий (DEPO) Led
ЛІХТАР ЗАДН. ПРА. LED (-ПЛАТА)
- Код запчастини - FP 4603 F2-E.
- Модель - W220.
- Тип техніки - Легковий автомобіль.
- Бренд - Depo.
- Тип запчастини - Аналог.
- Країна виробник - Тайвань.
- Марка - Mercedes.
- Модель (рік)/підходить - MB 220 -05.
| Сторона встановлення | право |
| Модельний рік до | 2006 |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | без утримувача лампи |
| Колір покажчиків повороту | білий |
| Модельний рік від | 2002 |
| Вигляд допуску | перевірено E-Typ |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | без лампи розжарювання |
| Тип ламп | PY21W |
| Тип ламп | P21W |
| Тип ламп | P21/4W |
| Тип ламп | світлодіодний |
DEPO
Характеристики виробу та його комплектація можуть бути змінені виробником. Колір виробу може відрізнятися через налаштування монітора.
DEPO заснована 1977 року в Тайвані. Виробництво розташоване у таких країнах як Китай, Тайвань, США. Компанія займається виробництвом доступних та якісних автомобільних запчастин. Продукція DEPO отримала сертифікацію в рамках Федерального стандарту в США з безпеки автотранспорту FMVSS-108 та SAE & DOT. Також продукція пройшла сертифікацію відповідно до міжнародних стандартів QS 9000 та ISO 9002. Компанія співпрацює таким виробникам як Geely, Hyundai, Kia.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Depo |
| Країна виробник | Тайвань |
| Код запчастини | FP 4603 F2-E |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | W220 |
| Марка | Mercedes |
| Модель (рік)/підходить на | MB 220 -05 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 490 ₴


